Lopputurnauksien lohkojaot 2012

P15

A LOHKO
A1 Sarjan 1
A2 Sarjan 4
A3 Sarjan 6
A4 Sarjan 8
A5 Sarjan 9

B LOHKO
B1 Sarjan 2
B2 Sarjan 3
B3 Sarjan 5
B4 Sarjan 7

P13

A LOHKO
A1 Itä/1
A2 Etelä/2
A3 Itä/3
A4 Etelä/4
A5 Itä/5
A6 OLS
A7 Etelä/6

B LOHKO
B1 Etelä/1
B2 Itä/2
B3 Etelä/3
B4 Itä/4
B5 Etelä/5
B6 LRK

P11

A LOHKO
A1 HIFK/red
A2 Akilles
A3 Narukerä


B LOHKO
B1 LRK
B2 Vesta
B3 JPS

C LOHKO
C1 Kampparit
C2 OLS
C3 Botnia/2

D LOHKO
D1 Botnia/1
D2 PaSa Bandy
D3 HIFK/white

Nuorten lopputurnaukset 2012

Nuorten Bandyliiga 3.-4.3.2012, runkosarjan voittajan kotikenttä
P17 nuoret 25. – 26.2.2012, runkosarjan voittajan kotikenttä
P15 nuoret  9.-11.3.2012, Oulu (OLS), ilmoittautuminen lopputurnaukseen 10.2.12 mennessä
P13 nuoret 2.-4.3.2012, Lappeenranta (Veiterä), ilmoittautuminen lopputurnaukseen 31.1.12 mennessä
P11 nuoret 9.-11.3.2012, Helsinki (HIFK), ilmoittautuminen lopputurnaukseen 31.1.12 mennessä

P11 osaturnaukset

Nuorten SM-sarjat 2011-2012

Kauden 2011-2012 otteluohjelmat löytyvät tulospalvelu-ohjelmasta etusivun vasemmasta palkista.

Suomen mestaruuksia ratkottu

POJAT 11-VUOTTA

Pronssiottelu
Su 6.3.2011 Imatra Botnia1/11 - WP 35/11 11-0 (3-0)

Finaaliottelu
Su 6.3.2011 Imatra LRK/11 - Botnia2/11 0-3 (0-3)

POJAT 15-VUOTTA

Pronssi ottelu
Su 6.3.2011 Jyväskylä Kampparit/15 - WP35/15 7-6 ja

Finaaliottelu
Su 6.3.2011 Jyväskylä JPS 96/15 - Botnia 3-4 ja

POJAT 21-VUOTTA

Välierät
La 5.3.2011 Helsinki Botnia /21 - Kampparit/21 6-4 (4-2)
La 5.3.2011 Helsinki Veiterä/21 - Narukerä/21 6-2 (4-0)

Pronssiottelu
Su 6.3.2011 Helsinki Kampparit/21 - Narukerä/21 9-5 (4-1)

Finaaliottelu
Su 6.3.2011 Helsinki Botnia /21 - Veiterä/21 1-8 (1-4)

Täydelliset tulokset tulospalveluohjelmassa.

P11 SM-lopputurnaus Imatra 5.-6.3.2011

LOHKO A
LRK
Narukerä
PaSa Bandy

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras
1917 La 5.3.2011 9:00 Imatra 1 PaSa Bandy/11 Narukerä2/11
1918 La 5.3.2011 11:30 Imatra 1 LRK/11 PaSa Bandy/11
1916 La 5.3.2011 14:00 Imatra 1 Narukerä2/11 LRK/11

LOHKO B
Botnia 1
JPS
Vesta

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras
1920 La 5.3.2011 9:00 Imatra 2 JPS/11 Botnia1/11
1921 La 5.3.2011 11:30 Imatra 2 Vesta JPS/11
1919 La 5.3.2011 14:00 Imatra 2 Botnia1/11 Vesta

LOHKO C
Botnia 2
Kampparit
Narukerä 1

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras
1923 La 5.3.2011 10:00 Imatra 1 Botnia2/11 Kampparit/11
1924 La 5.3.2011 12:30 Imatra 1 Narukerä1/11 Botnia2/11
1922 La 5.3.2011 15:00 Imatra 1 Kampparit/11 Narukerä1/11

LOHKO D
HIFK
OLS
WP 35

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras
1926 La 5.3.2011 10:00 Imatra 2 WP 35/11 HIFK/11
1927 La 5.3.2011 12:30 Imatra 2 OLS/11 WP 35/11
1925 La 5.3.2011 15:00 Imatra 2 HIFK/11 OLS/11

JATKO-OTTELUT

SIJAT 9-12
1928 La 5.3.2011 17:00 Imatra 1 LA/III LC/III
1929 La 5.3.2011 17:00 Imatra 2 LB/III LD/III

PUOLIVÄLIERÄT
1930 La 5.3.2011 18:00 Imatra 1 LA/I LC/II
1931 La 5.3.2011 18:00 Imatra 2 LC/I LA/II
1932 La 5.3.2011 19:30 Imatra 1 LB/I LD/II
1933 La 5.3.2011 19:30 Imatra 2 LD/I LB/II

SIJAT 5-8
1934 Su 6.3.2011 9:00 Imatra 1 H/1930 H/1932
1935 Su 6.3.2011 9:00 Imatra 2 H/1931 H/1933

VÄLIERÄT SIJAT 1-4
1936 Su 6.3.2011 10:30 Imatra 1 V/1930 V/1932
1937 Su 6.3.2011 10:30 Imatra 2 V/1931 V/1933

SIJAT 9-10
1938 Su 6.3.2011 11:30 Imatra 1 V/1928 V/1929

SIJAT 11-12
1939 Su 6.3.2011 11:30 Imatra 2 H/1928 H/1929

SIJAT 5-6
1940 Su 6.3.2011 13:00 Imatra 1 V/1934 V/1935

SIJAT 7-8

1941 Su 6.3.2011 13:00 Imatra 2 H/1934 H/1935

PRONSSIOTTELU
1942 Su 6.3.2011 14:30 Imatra 2 H/1936 H/1937

FINAALI
1943 Su 6.3.2011 15:30 Imatra 1 V/1936 V/1937

Poikien sarjaohjelmat ja taulukot